25 червня відбулося чергове засідання методичної ради коледжу.
Заступник директора з НР Тетяна Герасимик-Чернова підбила підсумки роботи методичної ради за 2025-2026 навчальний рік.
Методист коледжу Тамара Кузьмич проінформувала про результати рейтингового оцінювання педагогічних працівників за підсумками навчального року.
Методична рада схвалила методичні видання та попередній розподіл педагогічного навантаження на наступний навчальний рік.
Також, було обговорено Типову програму профільної освіти, особливості розробки модельних навчальних програм.




