16 та 17 червня 2026 року відбувся важливий та хвилюючий етап для здобувачів освіти спеціальності 241 “Готельно-ресторанна справа” — кваліфікаційний іспит.
Наші студенти успішно продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних навичок, які опанували за роки навчання. Вони готові підкорювати топові готелі та найкращі ресторани, створювати незабутній сервіс та розвивати українську сферу гостинності.
Щиро вітаємо випускників із успішним складанням іспиту! Бажаємо натхнення, стрімкого кар’єрного зростання та реалізації всіх професійних мрій. Окрема подяка викладачам та членам екзаменаційної комісії за професіоналізм, підтримку та віру в кожного студента!





